wtorek, 9 marca 2010

Sandra Bullock, naprawdę?


Ponieważ na tegorocznych oskarach nikt nie wyglądał tak ładnie, jak Audrey Hepurn odbierająca swoją pierwszą, a zarazem ostatnią statuetkę, załączam zdjęcie aktorki. Ubrana jest bardzo elegancko, z wielka gracją i prostotą. Z drugiej strony to właśnie przesadna prostota zdaje się ostatnio być problemem na tego typu ceremoniach. Kreacje niemalże wszystkich aktorek wygladają tak samo. Jest to, albo suknia opinająca talię, z wielką, dramatyczną spódnicą ( Demi Moore, Penelope Cruz), albo suknia kolumna( Kate Winslet, Maggie Gyllenhaal). Eksperymentowanie jednak nie zawsze się opłaca, tak jak w przypadku Zoe Saldana, której kreacja Givenchy Haute Couture na wybiegu wyglądała zachwycająco, a na czerwonym dywanie zawiodła. Choć nie miała szans na Oskara, Carey Mulligan ( gwiazda "An Education" i nowa ulubienica Anny Wintour) zdecydowanie wygrała konkurs na najlepiej ubraną. Założyła suknię Prady, skróconą z przodu, ozdobioną czarnymi kryształami ( i uwaga! Miniaturowymi przyborami kuchennymi: nożyczkami, widelcami, jak to słusznie ujęła Tavi, to tak jakby miała na sobie plansze do gry Cluedo). Ta czarna kreacja świetnie pasuje do jej niskiego wzrostu i młodego wieku, a zakładając ją zbliżyła się do ideału wspomnianego na początku.
Poza tym ładnie wyglądała Meryl Streep, w białej sukni od Chrisa Marcha, projektanta znanego z Project Runway. Zaskakująco ładnie wyglądała Jennifer Lopez, w kremowej sukni z ostatniej kolekcji Armani Prive. Sandra Bullock podążając za modą, założyła złotą suknię, trochę za bardzo upodobniajac się do statuetki, którą później odebrała.Dodaj obraz
O filmach i aktorach, którzy oskary dostali, albo byli nominowani, nic nowego nie powiem. Ale to, że Sandra Bullock (tak, ta sama Sandra Bullock z "Narzeczony mimo woli", czy "Miss Agent") dostała oskara, to, że jej rola w "sportowym dramacie" została uznana za lepszą niż Meryl Streep w Julie&Julia, może się wielu osobom wydawać dziwna. Jak to słusznie napisała dziennikarka NewYorkTimes "Sandra Bullock dostanie Oskara, odbierze go mówiąc coś śmiesznego i uroczego i wszyscy bedą z siebie zadowoleni". Wszystkie kreacje można zobaczyć na style.com, linki na imonach gwiazd prowadzą do zdjęcia tejże gwiazdy na gali.
P.S. Niedługo napiszę o wszystkich pokazach z Nowego Jorku, Londynu, Mediolanu i Paryża

J.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz