piątek, 30 lipca 2010

NOWNESS.com

Są wakacje i posty stały się bardzo rzadkie, za co przepraszamy i od września obiecujemy poprawę . Tymczasem, tym postem rozpoczynam serię, w której będe pisał o stronach internetowych, z których czerpię swoją wiedzę o modzie - o tym, czego na nich szukam i co jest w nich wyjątkowego. Zapraszam też do dzielenia się waszymi źródłami. Życzę miłych wakacji!
Nowness to strona należąca do koncernu LVMH( Louis Vuitton Moet Hennesy). W odróżnieniu od innych stron, które publikują coś 3-4 dziennie i relacjonują pokazy na żywo, Nowness ogranicza się do jednej publikacji dziennie. Czasem są to filmy krótkometrażowe ( na przykład "Maze" z Keirą Knightley w roli głównej, czy "Hong Kong Heartbeat" Jean-Claude Thibaut'a), czasem sesja zdjęciowa (Nowness sfotografowało słynną blogerkę Jane Aldridge i jej równie sławną mamę, w ich domu w Atlantcie), a czasem historia pewnego kultowego przedmiotu (patrz chusta Hermes). Polecam zaglądanie codziennie, bo to co znajdziemy na Nowness, znajdziemy tylko na Nowness. Codzienne posty ocenić można jedynie"Love", lub "Don't Love". I Love.

J.

2 komentarze:

  1. Strona jest tak samo dobra jak caly koncern LVMH, to chyba wplyw własciciela Bernarda Arnauda i specjalistów, których zatrudnia.

    OdpowiedzUsuń
  2. trafiłam tu przez the whole hole. cieszę się, że jesteście.

    OdpowiedzUsuń