środa, 28 kwietnia 2010

POLAND FASHION WEEK'S 2010Uff, wreszcie skończyły się te okropne Egzaminy Gimnazjalne z radioaktywnymi biedronkami i napromieniowanymi mszycami, w rolach głównych... Po tym koszmarze powoli wracam do rzeczywistości, modowej, a jakże!
Namnożyło nam się ich i ciągle przybywają, a mowa tu o Fashion Week'ach.
Na te w Paryżu i Mediolanie musimy jeszcze trochę poczekać, ale póki co musimy się zadowolić tym, co mamy i co Polska Moda ma nam do zaoferowania.
Cieszę się, że z roku na rok przybywa ich więcej. Nawet jeśli nasze Feszion Wiki prowadzi Maciej Dowbor, jest to krok do tego, aby nasza mała i lekko jeszcze zaściankowa ziemia ojczysta, wkroczyła do Modowego. Me likey!

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o pokazach, które już niedługo zagoszczą na ulicach (dosłownie!) największych miast Polski, polecam odwiedzić kilka stron, znajdujących się poniżej.

Poland Fashion Week<-- Juz za 6 dni, najbardziej znany i doceniany przez rodaków - Poland Fashion Week, wraz z działającym od paru lat konkursem Złota Nitka, zagości w Łodzi.

Warsaw Fashion Street <-- Inspiracją pokazów będzie "Kino Światowe i Muzyka Filmowa" - cokolwiek to oznacza, na pewno będę tam i zdam relację!

Sopot Fashion Days <-- Od jutra na sopockim molo mogą podziwiać kolekcje młodych projektantów. Wieczorem, dla fanów i sympatyków mody, Sopot zaprasza na Cocktail Fashion Party.

1 komentarz:

  1. Hі, this weekend is goοd foг me, as this poіnt in
    time i am гeading thіs wοnderful infoгmatiѵe post hеre at my
    hоusе.
    My webpage ; http://lottobookk.com/

    OdpowiedzUsuń